[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Sidebar” orientation=”left” area=”sidebar-1″ background_layout=”light”]

 

[/et_pb_sidebar][/et_pb_column][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”center”]

V razdelku tekmovanj si lahko ogledate odlične rezultate naših učencev iz različnih tekmovanj po posameznih področjih

v šolskem letu 2015/2016.

Iskrene čestitke vsem učencem in njihovim mentorjem za dosežene rezultate!

[/et_pb_text][et_pb_tabs admin_label=”Tabs” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [et_pb_tab title=”SLOVENŠČINA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ SLOVENŠČINE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE
  • Šolsko tekmovanje:
    • Zara Dobrijevič, 2. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Lana Milosavljevič, 2. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Klemen Domainko, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Živa Horvat, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Nika Smej, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Raja Novak, 4. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Milena Gjörek, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Timotej Ilić, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Manica Kučan, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Sabrina Mojzer, 6. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Dani Lenček Kranjec, 6. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jana Kočiš, 7. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mišel Novak, 7. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Nika Sukič, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
  • Regijsko tekmovanje:
    • Mojca Kučan, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE

 

  • BRALNA ZNAČKA
  • Bralno značko so opravili:
    • Denisa Lajnšček, 1. razred
    • Katalina Jean Samuel, 1. razred
    • Maks Smodič, 1. razred
    • Alen Šiftar, 1. razred
    • Rok Terplan, 1. razred
    • Neža Velner, 1. razred
    • Zara Dobrijevič, 2. razred
    • Rea Felicijan, 2. razred
    • Nena Herco, 2. razred
    • Lana Lazar, 2. razred
    • Lana Milosavljevič, 2. razred
    • Erik Mojzer, 2. razred
    • Jakob Andrej Smodič, 2. razred
    • Klemen Domainko, 3. razred
    • Lan Gomboc, 3. razred
    • Živa Horvat, 3. razred
    • Katarina Ilić, 3. razred
    • Žana Kolarič, 3. razred
    • Lana Serec, 3. razred
    • Nika Smej, 3. razred
    • Blaž Velner, 3. razred
    • Neli Felicijan, 4. razred
    • Raja Novak, 4. razred
    • Zala Sukič, 4. razred
    • Tadeja Šarkanj, 4. razred
    • Tadeja Novak, 5. razred
    • Milena Gjörek, 5. razred
    • Timotej Ilić, 5. razred
    • Vita Vidmajer, 5. razred
    • Manica Kučan, 5. razred
    • Tara Horvat, 6. razred
    • Amadeja Ilić, 6. razred
    • Rok Kolmanič, 6. razred
    • Lara Kuhar, 6. razred
    • Dani Lenček Kranjec, 6. razred
    • Joži Lenček Kranjec, 6. razred
    • Nejc Mešič, 6. razred
    • Sabrina Mojzer, 6. razred
    • Martin Nemet, 6. razred
    • Marino Novak, 6. razred
    • Matej Vukanič, 6. razred
    • Tjaša Perš, 6. razred
    • Ajša Dobrijevič, 7. razred
    • Jana Kočiš, 7. razred
    • Mišel Novak, 7. razred
    • Melani Žohar, 7. razred
    • Ksenija Horvat, 8. razred
    • Nina Kočiš, 8. razred
    • Mojca Kučan, 8. razred
    • Tjaša Ozvatič, 8. razred
    • Ana Prelič, 8. razred
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred
    • Kaja Baša, 9. razred – ZLATA BRALKA
    • Nika Sukič, 9. razred – ZLATA BRALKA
    • Luka Kuhar, 9. razred – ZLATI BRALEC
    • Neli Serec, 9. razred – ZLATA BRALKA

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”NEMŠČINA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • NEMŠKA BRALNA ZNAČKA / EPI LESEPREIS
    • Zala Sukič, 4. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Lara Štefanec, 5. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Ajša Dobrijevič, 7. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Jana Kočiš, 7. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Nejc Malačič, 7. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Mišel Novak, 7. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Domen Bočkor, 7. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Lennon Samuel, 7. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Tjaša Ozvatič, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Luka Grabar, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Nina Kočiš, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Gal Sukič, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Ana Prelič, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Ana Čahuk, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Rok Ovsenjak, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Mateja Kumin, 8. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Nejc Kočar, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Alen Prelič, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Ksenija Horvat, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Teo Krpič, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Nika Sukič, 9. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • David Farkaš, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Saška Gaal, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Kaja Fartek, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE

 

  • TEKMOVANJE V ZNANJU IZ NEMŠČINE (9. razred)
  • Šolsko tekmovanje v znanju iz nemščine (9. razred)
    • Nika Sukič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Saška Gaal – BRONASTO PRIZNANJE
    • Neli Serec – BRONASTO PRIZNANJE
    • Saša Farkaš – BRONASTO PRIZNANJE
  • Državno tekmovanje v znanju iz nemščine (9. razred)
    • Nika Sukič – ZLATO PRIZNANJE (1. mesto)
    • Saška Gaal – SREBRNO PRIZNANJE

 

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”MATEMATIKA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ MATEMATIKE ZA VEGOVO PRIZNANJE
  • Šolsko tekmovanje:
    • Katalina Jean Samuel, 1. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Maks Smodič, 1. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Neža Velner, 1. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Zara Dobrijevič, 2. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Rea Felicijan, 2. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Katarina Ilić, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Marley Samuel, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Baž Velner, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Raja Novak, 4. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Timotej Ilić, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Manica Kučan, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Lara Kuhar, 6. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Sabrina Mojzer, 6. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jana Kočiš, 7. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Nika Sukič, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
  • Državno tekmovanje:
    • Timotej Ilić, 5. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”FIZIKA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ FIZIKE ZA STEFANOVO PRIZNANJE
  • Šolsko tekmovanje:
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Teo Krpič, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Sebastian Novak, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
  • Področno tekmovanje:
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Sebastian Novak, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE
  • Državno tekmovanje:
    • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”ASTRONOMIJA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ ASTRONOMIJE ZA DOMINKOVO PRIZNANJE
  • Šolsko tekmovanje:
    • Ajša Dobrijevič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari – BRONASTO PRIZNANJE
    • Teo Krpič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel – BRONASTO PRIZNANJE
    • Sebastian Novak – BRONASTO PRIZNANJE

 

  • Državno tekmovanje:
    • Ajša Dobrijevič – ZLATO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan – SREBRNO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari – SREBRNO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel – SREBRNO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”KEMIJA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ ZNANJA KEMIJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE
  • Državno tekmovanje:
    • Mojca Kučan – ZLATO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari – ZLATO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel – SREBRNO PRIZNANJE
    • Nika Sukič – SREBRNO PRIZNANJE
    • Tjaša Ozvatič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Teo Krpič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Sebastian Novak – BRONASTO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”BIOLOGIJA/NARAVOSLOVJE” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ ZNANJA BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVO PRIZNANJE
  •  Šolsko tekmovanje:
    • Nika Sukič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan – BRONASTO PRIZNANJE
    • Nina Kočiš – BRONASTO PRIZNANJE
  • Državno tekmovanje:
    • Jasna Rituper Hari – ZLATO PRIZNANJE
    • Nika Sukič – ZLATO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan – SREBRNO PRIZNANJE
    • Nina Kočiš – SREBRNO PRIZNANJE
  • TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI
  •  Šolsko tekmovanje:
    • Nika Sukič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Kaja Fartek – BRONASTO PRIZNANJE
    • Tjaša Ozvatič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan – BRONASTO PRIZNANJE
    • Kaja Baša – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari – BRONASTO PRIZNANJE
    • Ksenija Horvat – BRONASTO PRIZNANJE
    • Ana Čahuk – BRONASTO PRIZNANJE
    • Ana Prelič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Sebastian Novak – BRONASTO PRIZNANJE
    • Saška Gaal – BRONASTO PRIZNANJE
  •  Državno tekmovanje:
    • Nika Sukič – ZLATO PRIZNANJE
    • Kaja Fartek – SREBRNO PRIZNANJE
    • Tjaša Ozvatič – SREBRNO PRIZNANJE
  • KRESNIČKA
  • Šolsko tekmovanje:
    • Zara Dobrijevič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jakob Andrej Smodič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Živa Horvat – BRONASTO PRIZNANJE
    • Blaž Velner – BRONASTO PRIZNANJE
    • Marley Samuel – BRONASTO PRIZNANJE
    • Nino Ritlop – BRONASTO PRIZNANJE
    • Lara Štefanec – BRONASTO PRIZNANJE
    • Manica Kučan – BRONASTO PRIZNANJE
    • Dani Lenček Kranjec – BRONASTO PRIZNANJE
    • Amadeja Ilić – BRONASTO PRIZNANJE
    • Lara Kuhar – BRONASTO PRIZNANJE
    • Martin Nemet – BRONASTO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”GEOGRAFIJA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ GEOGRAFIJE
  • Šolsko tekmovanje:
    • Nika Sukič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari – BRONASTO PRIZNANJE
    • Ajša Dobrijevič – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan – BRONASTO PRIZNANJE
    • Ana Čahuk – BRONASTO PRIZNANJE
    • Nejc Kočar – BRONASTO PRIZNANJE
    • Saša Farkaš – BRONASTO PRIZNANJE
    • Mišel Novak – BRONASTO PRIZNANJE

 

  • Regijsko tekmovanje:
    • Nika Sukič – SREBRNO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”ZGODOVINA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ ZGODOVINE
  • Šolsko tekmovanje:
    • Nika Sukič – BRONASTO PRIZNANJE

 

  • Regijsko tekmovanje:
    • Nika Sukič – SREBRNO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”PRVAKI ZNANJA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE PRVAKI ZNANJA
  • Državno tekmovanje:
    • Nika Sukič – SREBRNO PRIZNANJE
    • Romana Kumin – SREBRNO PRIZNANJE
    • Neli Serec – SREBRNO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan – SREBRNO PRIZNANJE

Učenke so se na državnem tekmovanju uvrstile v finale in dosegle 6. mesto!

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”ROBOTIKA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ ROBOTIKE
  • Regijsko tekmovanje:
    • Sebastian Novak – SREBRNO PRIZNANJE
    • Joži Lenček Kranjec – SREBRNO PRIZNANJE
    • Dani Lenček Kranjec – SREBRNO PRIZNANJE
    • Martin Nemet – SREBRNO PRIZNANJE
  • Državno tekmovanje:
    • Sebastian Novak – 9. mesto
    • Joži Lenček Kranjec – 9. mesto
    • Dani Lenček Kranjec – 9. mesto
    • Martin Nemet – 9. mesto

[/et_pb_tab][et_pb_tab tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em” title=”VESELA ŠOLA/CICI VESELA ŠOLA”]

 

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”MEMORIADA IN HIBRA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ MEMORIADE
  • Šolsko tekmovanje:
    • Kaja Farkaš, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE

 

  • TEKMOVANJE IZ HIBRE
  • Državno tekmovanje:
    • Lara Kuhar, 6. razred – ZLATO PRIZNANJE IN POKAL
    • Amadeja Ilić, 6. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Ana Čahuk, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Sebastian Novak, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE

 

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”SREČANJE MLADIH RAZISKOVALCEV” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • 50. DRŽAVNO SREČANJE MLADIH RAZISKOVALCEV

      • Nika Sukič, 9. razred – ZLATO PRIZNANJE
      • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – ZLATO PRIZNANJE

    Učenca sta zagovarjala nalogo z naslovom Denar – skriti vladar sveta devetošolcev ali kakšno je finančno znanje devetošolcev danes.

 

  •  47. DRŽAVNO SREČANJE MLADIH ZGODOVINARJEV

      • Sebastian Novak, 9. razred – ZLATO PRIZNANJE

    Učenec je predstavil svojo raziskovalno nalogo z naslovom KDO STA BILA SAMUEL GROSS IN JULIJ (GYULA) KOCH? – JUDOVSKA PODJETNIKA V FOKOVCIH

 

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”LOGIČNA POŠAST” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE IZ MATEMATIKE LOGIČNA POŠAST
  • Šolsko tekmovanje:
    • Alen Šiftar, 1. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Neža Velner, 1. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Maks Smodič, 1. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Rok Terplan, 1. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Zara Dobrijevič, 2. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Rea Felicijan, 2. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Jakob Andrej Smodič, 2. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Nika Smej, 3. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Katarina Ilić, 3. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Nina Malačič, 3. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Marley Samuel, 3. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Živa Horvat, 3. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Blaž Velner, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Lana Serec, 3. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Raja Novak, 4. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Tadeja Šarkanj, 4. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Neli Felicijan, 4. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Tadeja Novak, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Vita Vidmajer, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Timotej Ilić, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Tilen Kianec, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Manica Kučan, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Lara Štefanec, 5. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Dani Lenček Kranjec, 6. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Joži Lenček Kranjec, 6. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Amadeja Ilić, 6. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Lara Kuhar, 6. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Tara Horvat, 6. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Jana Kočiš, 7. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Mišel Novak, 7. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Nejc Malačič, 7. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Melani Žohar, 7. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Teo Krpič, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Mojca Kučan, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Jasna Rituper Hari, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Ana Čahuk, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Rok Ovsenjak, 8. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Sebastian Novak, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • David Farkaš, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Alen Baša, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Neli Serec, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Saša Farkaš, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Kaja Farkaš, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Romana Kumin, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
    • Luka Kuhar, 9. razred – BRONASTO PRIZNANJE
  • Državno tekmovanje:
    • Alen Šiftar, 1. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Zara Dobrijevič, 2. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Nika Smej, 3. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Tadeja Novak, 5. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Dani Lenček Kranjec, 6. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Jana Kočiš, 7. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Teo Krpič, 8. razred – SREBRNO PRIZNANJE
    • Dylan Joseph Samuel, 9. razred – SREBRNO PRIZNANJE

 

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”RAČUNANJE JE IGRA” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE RAČUNANJE JE IGRA
  • Šolsko tekmovanje:
    • Katarina Ilić, 3. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Živa Horvat, 3. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Raja Novak, 4. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Neli Felicijan, 4. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Manica Kučan, 5. razred – ZLATO PRIZNANJE
    • Timotej Ilić, 5. razred – ZLATO PRIZNANJE

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”ZNAM VEČ Z LILI IN BINETOM” tab_font_select=”default” tab_font=”||||” tab_line_height=”2em” tab_line_height_tablet=”2em” tab_line_height_phone=”2em” body_font_select=”default” body_font=”||||” body_line_height=”2em” body_line_height_tablet=”2em” body_line_height_phone=”2em”]

  • TEKMOVANJE ZNAM VEČ Z LILI IN BINETOM
  • Šolsko tekmovanje:
    • Maks Smodič – majčka Lili in Bine
    • Alen Šiftar – majčka Lili in Bine
    • Zara Dobrijevič – majčka Lili in Bine
    • Živa Horvat – majčka Lili in Bine
    • Blaž Velner – majčka Lili in Bine

[/et_pb_tab] [/et_pb_tabs][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Visited 38 times, 1 visits today)