V nedeljo, 7. 4. 2024, je potekalo mednarodno judo tekmovanje za Pokal Ptuja. Člani treh pobratenih klubov – Judo Kluba Štorkljice, Judo Kluba Klima Center Tratnjek Beltinci in Judo Kluba Moravske Toplice – pomerili s preko 200 tekmovalci iz Slovenije, Bosne in Hercegovine, Avstrije, Srbije ter Hrvaške. Tekmovanje je vključevalo več disciplin, vključno s spretnostnim poligonom, borbami v parterju in borbo stoje. Najprej so se na spretnostnem poligonu pomerili najmlajši tekmovalci, nato pa so sledile borbe v parterju in borbe stoje. Tekmovalci so pokazali izjemen talent in borbenost, kar se je odrazilo tudi v njihovih rezultatih.

V judo Klubu Moravske Toplice je tudi nekaj naših učencev, kateri so dosegli odlične rezultate. Med dobitniki medalj v borbah v parterju so bili Galla Jeneš (1. mesto), Tessa Jeneš (2. mesto), Aleks Šiftar (2. mesto) in Rene Turner (1.mesto).

Iskrene čestitke!

Foto: Judo Klub Štorkljice

(Visited 90 times, 1 visits today)