V ponedeljek, 25. marca 2024, smo na OŠ Fokovci z veseljem obeležili Materinski dan v popoldanskem času. Dan, posvečen vsem čudovitim materam, je bil obarvan s posebnim pomenom in hvaležnostjo. Skupaj smo ustvarili nepozaben dogodek, ki je bil poln ljubezni, topline in spoštovanja do vseh mam.

Ob tej priložnosti smo pripravili kratek kulturni program, ki je bil posvečen materam. Na odru so se izmenjali različni nastopi, od pesmi in plesnih točk do recitacij in glasbenih vložkov. Vsak nastop je bil poseben in izražal globoko spoštovanje do vloge, ki jo matere igrajo v naših življenjih. Materinski dan je priložnost, da se zahvalimo našim materam za njihovo brezpogojno ljubezen, potrpežljivost in neizmerno požrtvovalnost. Naj bo vsak dan priložnost, da cenimo in spoštujemo vse, kar nam dajejo naše mame.

(Visited 86 times, 1 visits today)