Spoštovani starši,

Na osnovi vaše pobude na 1. skupnem roditeljskem sestanku vas vabimo na 2. skupno srečanje na temo Samospoštovanje in samozavest krepita človekovo samopodobo

Srečanje bo v četrtek, 22. 2. 2024, ob 16.00 uri v jedilnici naše šole. Temo nam bo predstavila Mateja Petric, direktorica Posvetovalnice za učence in starše v Novem mestu. Mateja Petric se pri svojem delu srečuje z različnimi težavami in izzivi ter pomaga učencem in staršem premagovati mnogotere ovire na poti odraščanja in nam bo znala ponuditi različne nasvete za vzgojo naših otrok. Vabimo vas, da tudi sami aktivno sodelujete in se vključujete v pogovor.

Prosimo za zanesljivo udeležbo in se zahvaljujem za sodelovanje.

S spoštovanjem,

                                                                        Suzana Deutsch, prof.

                                                                            ravnateljica

(Visited 79 times, 1 visits today)