Učenci razredne stopnje so 11. 10. imeli naravoslovni dan. Tema naravoslovnega dneva je bilo Zdravo življenje. Učenci 1. in 2. razreda so najprej poslušali predavanje o Zdravih navadah in osebni higieni, ki ga je pripravila Katja Lebar iz Centra za krepitev zdravja MS, nato so sodelovali v Medenih zgodbah gospe Mojce Anzeljc in se športno razgibali znotraj različnih športnih aktivnosti. Učenci 3., 4. in 5. razreda so najprej poslušali predavanje o Zdravem načinu življenja in zasvojenosti, ki ga je pripravil Tomaž Čarni iz Centra za krepitev zdravja MS. Sodelovali so v medenih zgodbah Mojce Anzeljc in se razgibali v okviru joge, ki jo je za učence pripravila Maša Štuhec iz Centra za razvoj, rehabilitacijo in krepitev zdravja Mediwa ter se odpravili na sprehod.

(Visited 12 times, 1 visits today)