[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” custom_padding=”0px||||false|false” custom_margin=”-30px||||false|false” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][et_pb_column _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

VABILO 

Spoštovani starši, spoštovane kolegice, spoštovani kolegi, drage učenke in učenci naše šole!
 
V mesecu septembru bomo v sklopu projekta Jeziki štejejo začeli z izvajanjem t.i. Tedenskih pomenkov o raznojezičnosti (ang. Weekly discussions on pluri-/multilingualism), tj. tedenskih okroglih miz oz. kratkih posvetov na določene teme raznojezičnega izobraževanja.

Odvijali se bodo vsak torek v tednu, od 18.00 do približno 19.30, potekali pa bodo prek spletne platforme ZOOM. 

Pri izvajanju tedenskih pomenkov nam bodo pomagali najodličnejši strokovni predavatelji tako iz Slovenije kot tudi iz drugih delov sveta, s katerimi bomo nato v okviru pomenkov skupaj razpravljali o raznovrstnih temah s področja raznojezičnosti. 

 Z veseljem vas vabim na prvo, otvoritveno srečanje v okviru pomenkov, ki bo potekalo v torek, 14. 9. 2021, ob 18.00. Prvo srečanje bo izvedla naša projektna sodelavka Znanstveno-raziskovalnega središča Koper, dr. Lucija Čok, ki nam bo spregovorila o temi z naslovom Slovenska jezikovna politika – demokratična, odprta za večjezičnost, spoštljiva do medkulturnosti? 

Tedenski pomenki bodo potekali v 2 delih. Prvi del, ki bo trajal 45-60 minut, bo namenjen predstavitvi predavateljice oz. predavatelja, drugi del, ki bo trajal 20-30 minut, pa bo namenjen vprašanjem gledalk in gledalcev. 

Povezava na ZOOM-u za pomenke bo ista vsak teden. Posredujem jo spodaj:

https://uni-lj-si.zoom.us/j/99895328463

Meeting ID: 998 9532 8463 

Lep pozdrav in nasvidenje na pomenkih!

                    

 

                                                                                                 Monika Dobrijevič

Koordinatorica projekta JeŠT 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Visited 1 times, 1 visits today)