Spoštovani starši, dragi učenci, cenjeni sodelavci!

Šolsko leto se zaključuje. Bili smo priča še enemu nenavadnemu in zelo pestremu šolskemu letu, ki ga je zaznamovala predvsem epidemija COVID-a 19. Šolanje na daljavo, razni ukrepi, ki smo jih morali upoštevati, so nam nudili nove izkušnje in tudi izzive. Z vsemi smo se uspešno spopadli, jih premagali in tako uspešno pripeljali šolsko leto h koncu. Zadnji dan pouka bomo namenili obeležitvi državnega praznika, zato ga bomo tudi nekoliko prej zaključili. 

Obveščam vas, da bo zadnji dan pouka, v četrtek, 24. 6. 2021, razvoz učencev iz šole ob 12.00 uri. Prav tako vam sporočam, da kosila na ta dan ni. 

Za odlično sodelovanje, ves trud in požrtvovalnost v tem šolskem letu se vam iskreno zahvaljujem in vam želim v prihodnjih prostih dneh veliko počitka, užitkov v naravi in veliko lepih trenutkov z najdražjimi. Obenem vsem čestitam ob državnem prazniku – 30 letnici osamosvojitve republike Slovenije. 

 

(Visited 9 times, 1 visits today)