Spoštovani starši, dragi učenci, drage učenke!

Pred nami je teden počitka, ki smo si ga vsi zelo zelo zaslužili. Želim vam, da zimske počitnice preživite čim več na svežem zraku, z gibanjem v naravi, z zimskimi aktivnostmi; da se sprostite in si naberete novih moči za nadaljnje delo. 

V tednu po počitnicah se boste vrnili v šole vsi učenci in učenke. Mi vas z veseljem pričakujemo in zelo nas zanima, kako ste doživljali zadnje štiri mesece. Verjamem, da je tudi v marsikomu od vas bila tiha želja po vrnitvi v šolske klopi. Prepričana sem, da ste, tako kot tudi mi, bogatejši za marsikatero življenjsko izkušnjo, za marsikatero znanje, ki ga v učilnici ne bi mogli pridobiti, obenem pa ste v teh mesecih bili prikrajšani za druženje, za konkretne učne izkušnje. Vse to in še marsikaj bomo v naslednjih mesecih pridobili, zato vam želim veselo vrnitev. 

Obvestila glede pouka po počitnicah in prevozov boste dobili v naslednjem tednu. 

Želim vam prijeten in brezskrben teden, poln norčavosti in veselja. 

Suzana Deutsch

(Visited 8 times, 1 visits today)