Spoštovani starši, dragi učenci!

Vlada RS je z namenom preprečevanja širjenja okužbe z virusom COVID 19 odločila, da se pouk v tednu od 9. 11. do 13. 11. 2020, izvaja na daljavo. To pomeni, da bodo učenci v naslednjem tednu še doma, delo pa se izvaja preko spletnih učilnic, s pomočjo elektronske pošte in video konferenc. Vsa natančna navodila boste prejeli jutri (6. 11. 2020) od razrednikov. 

V primeru, da kdo rabi varstvo, ali kakršno koli drugačno pomoč, nam prosim sporočite. Po najboljših močeh se bomo potrudili, da ta teden preživimo čim manj stresno in čim bolj učinkovito. 

Želim si, da se širjenje okužb čim prej omeji in bomo lahko nadaljevali v “normalnih” okoliščinah, zato se vam, spoštovani starši, že vnaprej zahvaljujem za potrpežljivost, za konstruktivno sodelovanje in pomoč. 

Ostanite zdravi in lahko noč. 

Suzana Deutsch

(Visited 5 times, 1 visits today)