Spoštovani starši, učenci!

v skladu z ukrepi vlade RS za preprečevanje okužb s koronavirusom COVID 19, vas opozarjam, da je vsakršno zbiranje skupin na javnih mestih prepovedano. Za javna mesta sodijo tudi šolska in otroška igrišča. V skladu z navodili je danes Civilna zaščita Občine Moravske Toplice omejila dostop do igrišč in igral in postavila tudi opozorilne napise. 

Prosim, da dosledno upoštevate navodilo, da se na javnih mestih ne družimo in ostajamo doma. Tukaj na vasi je možnosti veliko, da smo družine skupaj, da skupaj preživljamo čas na svojih dvoriščih, vrtovih in s svojimi bližnjimi tudi kjer koli v naravi. 

Zato apeliram tudi na starše, da svoje otroke v skupinah s sosedovimi otroki ali sorodniki ne družite, ampak jim omogočite gibanje posamično. S tem boste pomagali vsem – tako sebi in tudi drugim, da se bo širjenje virusa čim bolj in v najkrajšem možnem času omejilo. 

Ostanimo torej doma in ostanimo zdravi!

Suzana Deutsch

(Visited 2 times, 1 visits today)