Spoštovani starši,

V trgovskem centru Maximus se bo v sredo, 27. 11., in v četrtek, 28. 11. 2019 odvijal Festival inovativnosti in ustvarjalnosti – IZUM 2019, ki ga organizira Regionalni center ZOTKS Murska Sobota.

Tudi naša šola se na festivalu predstavlja s svojo stojnico, katere avtorice so učenke Raja Novak, Živa Horvat, Katarina Ilić, Nika Smej in Zara Dobrijeič pod mentorstvom učiteljic Sonje Tot in in Silvije Sambt.

Vabimo vas, da si ogledate razstavo naše šole in tudi ostalih šol v sredo od 9.30, ko bo otvoritev festivala, ter v četrtek do 17.00.

Vabljeni tudi na različne delavnice, ki se bodo zvrstile v teh dveh dneh, ter na slavnostno akademijo v četrtek ob 16.00, ko bo naša šola prejela naziv Raziskovalna šola 2018/2019.

Program festivala Inovativnosti in ustvarjalnosti je objavljen na spletni strani RC ZOTKS.