Otrok – čudežno bitje.                                                                                                          Toplo, iskreno, vedoželjno, igrivo, polno smeha in nalezljive radosti.                                Privoščite si vsaj nekajkrat v letu biti otrok. Čudežno bo. Pa srečno.
VABILO NA DAN ODPRTIH VRAT OŠ FOKOVCI
Bodite tudi vi otrok in se nam pridružite v petek, 29. 112019, od 8.00 ure naprej na dnevu odprtih vrat naše šole in skupaj z nami ustvarite čudoviti predpraznični dan.
Kaj vse bomo počeli?
– 8.00 – 12.20 – ustvarjalne delavnice (adventni venčki, praznični okraski, peka piškotov)
– 12.45 – 13.15 – priprava razstave izdelkov
13.15  – otvoritev dobrodelnega bazarja – OPZ Grlice
–  Dobrodelni bazar – zbiranje prostovoljnih prispevkov za šolski sklad
Pridružite se nam!
Vsem se zahvaljujemo za sodelovanje in želimo vesel december, prijetno pričakovanje ter vse lepo v novem letu.
Učenci in kolektiv OŠ Fokovci