[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” header_font_size=”7px”]

V sredo, 12. 12. 2018 so učenke OŠ Fokovci nastopile na medobčinskem prvenstvu osnovnih šol v odbojki. Prvenstvo je bilo odigrano na OŠ Puconci. Učenke so se pomerile proti OŠ Puconci, OŠ Beltinci ter OŠ Cankova. Kljub dobri in všečni igri so izgubile tekmo proti OŠ Puconci in OŠ Beltinci. V tekmi za 3. mesto so se pomerile proti OŠ Cankova, kjer so prikazale odlično igro in veliko zbranosti v zaključku obeh nizov ter tako slavile zmago. Barve šole so zastopale: Amadeja Ilić, Sabrina Mojzer, Tara Horvat, Lara Kuhar, Milena Györek in Vita Vidmajer.

Čestitke učenkam.

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Gallery” gallery_ids=”6079,6083,6085″ fullwidth=”off” posts_number=”5″ orientation=”landscape” show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” background_layout=”light” auto=”off” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Visited 8 times, 1 visits today)