Spoštovani starši, 

naša šola se ob svetovnem dnevu hrane – 16. oktobru – pridružuje akciji Rdečega križa Slovenija – DROBTINICA, s katero dopolnjuje programe socialne pomoči otrokom iz socialno šibkejših okolij, ozavešča slovensko javnost glede vse bolj pereče problematike nezadostne in/ali nepravilne prehrane naših najmlajših – osnovnošolcev, ter vzpodbuja čut za solidarnost s tistimi, ki so se znašli v stiski.

Naši učenci in učiteljica Suzana Panker bodo v sredo, 17. 10. 2018, na stojnici v Megamarketu Interspar v Murski Soboti od 10.00 ure naprej izvajali akcijo Drobtinica tako, da bodo mimoidočim delili kruh v zameno za prostovoljni prispevek.

Ves zbrani prispevek bo ostal naši šoli in bo namenjen za kritje stroškov ekskurzij, dejavnosti, prehrane in drugih stvari za učence, ki to potrebujejo. 

Vabimo vas, da se pridružite akciji in nam pomagate zbrati čim več sredstev. 

Za sodelovanje se vam iskreno zahvaljujemo. 

Suzana Deutsch

(Visited 1 times, 1 visits today)