IZDELAJMO PTIČJO HIŠICO

V času zimskih počitnic so za učence, vključene v aktivnost potekale delavnice Izdelajmo ptičjo hišico. Fotografije z delavnic si lahko ogledate v galeriji pod naslovom Počitniške delavnice.

SLIKARSKA DELAVNICA

V petek, 27.9. 2013, ob 14. 20 bo na šoli potekala slikarska delavnica. Slikali bomo na platno. Delavnica bo predvidoma trajala do 17.30.

SLIKARSKA DELAVNICA

V petek, 27. 9. 2013, smo z učenci v okviru likovno-tehnične delavnice slikali na platno. Kako je potekalo delo in kaj smo ustvarili, si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

RAKETA in VULKAN

V četrtek, 10. 10. 2013, se bosta za učence, vključene v projekt Popestrimo šolo, od 15.00 do 18.00 na šoli izvajali LIKOVNO-TEHNIČNA delavnica in NARAVOSLOVNE RAZNORAZNARIJE. Učenci bodo izdelovali bruhajoči vulkan in raketo na vodni pogon. Pripravili si bodo tudi preprosto malico. Ker dejavnost poteka v popoldanskem času, za učence, ki se bodo udeležili delavnic, ni organiziranega prevoza iz šole. Zaradi lažje organizacije delavnic prosiva, da učenci, ki se bodo delavnic udeležili, vrnejo izpolnjeno in podpisano izjavo do torka, 08. 10. 2013.

Učiteljici: Karin Cigler Maček, Silvija Sambt