Naš kraj je lep, zanimiv in bogat / Značilnosti lokalne kulinarike/Turizem za otroke

V okviru podaktivnosti Značilnosti lokalne kulinarike in Naš kraj je lep, zanimiv in bogat so učenke 7. in 9. razreda raziskovale kulinarične posebnosti okolice in obstoječo turistično ponudbo v kraju. Pripravile so predlog nove turistične ponudbe S CEKRON PO GÜJŽINO in ga predstavile v turistični nalogi, s katero so se udeležile tudi turističnega festivala TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA.

Predlog turistične ponudbe so predstavile tudi v turističnem videospotu.

V okviru podaktivnosti Naš kraj je lep, zanimiv in bogat in Turizem za otroke so učenci 8. in 9. razreda pripravili predlog turistične ponudbe, ki vključuje aktivna in zanimiva doživetja v naravi Goričkega. Svoj predlog so predstavili tudi v promocijskem videospotu Išče se