Evropska vas

Namen projekta je bolje spoznati vse pridružene članice Evropske unije, se seznaniti z njihovo kulturo, kulinariko, običaji, navadami, glasbo, narodno nošo, posebnostmi, spoznati njihove zastave, grbe in proučevati njihov način življenja.

Vse, kar nastaja skozi šolsko leto pri pouku in drugih dejavnostih, učenci pokažejo na Trgu kulture v Murski Soboti na zaključni prireditvi ob Dnevu Evrope. Učenci bodo predstavili izbrane države in z medsebojnim sodelovanjem vseh šol bomo zgradili vas, ki bo prikazovala vse države v Evropski uniji. V letošnjem šolskem letu bo naša šola predstavila Italijo.

Koordinatorica projekta je: Karin Cigler Maček

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]