11. junija 2024 so učenci in učitelji Osnovne šole Fokovci preživeli nepozaben športni dan v Termah 3000 v Moravskih Toplicah. Dan se je začel z zgodnjim odhodom iz Fokovcev in prihodom v Terme 3000, kjer so učence najprej pozdravili prijazni gostitelji. Učenci so se nato razdelili v skupine in se preizkusili v različnih vodnih igrah. Po aktivnostih v bazenu so imeli učenci čas za sprostitev in uživanje v termalnih bazenih, toboganih in drugih vodnih atrakcijah, ki jih ponuja Terme 3000. Športni dan je bil odlična priložnost za druženje, krepitev telesne kondicije in pridobivanje novih plavalnih znanj. 

Učenci so se zadovoljni in polni lepih vtisov vrnili domov in se že veselijo naslednjega športnega dne, ki bo prav tako poln zabave in nepozabnih trenutkov.

(Visited 114 times, 1 visits today)