Letos nam je vreme kar precej zagodlo, vendar smo kljub temu vztrajali. Učenci, ki so v šolskem letu 2023/24 uspešno opravili bralno značko so za nagrado prenočili v šoli. Tokrat v ospredju ni bilo učenje, temveč druženje, krepitev prijateljskih vezi ter zabavanje. Ker je igranje na šolskem dvorišču zaradi slabega vremena odpadlo, smo si privoščili ogled risanke, potem pa se zabavali ob različnih družabnih igrah še do polnoči. Takrat so nam zmanjkale moči in odpravili smo se spat. Zjutraj se učencem pomanjkanje spanca ni poznalo. Opravili so zajtrk, se pogovarjali o preživetih trenutkih, potem pa so se v spremstvu staršev počasi odpravili domov. O tem, kako so se počutili učenci, pa v galeriji fotografij.