Od 17. do 19. maja 2023 je na domačiji Haler v Olimju potekal tabor za nadarjene učence 7. in 8. razreda.  

Ob prihodu v Olimje smo se najprej namestili v apartmaje. Po namestitvi smo se odpravili na delavnice, ki jih je vodil g. Darko Hederih. Z uporabo različnih testov osebnosti so učenci bolj spoznali samega sebe. Popoldne smo se odpravili na ogled mini živalskega vrta, po večerji pa je sledil kviz na temo človeškega telesa. Naslednji dan smo se sprehodili do Jelenovega grebena, obiskali smo tudi lekarno in čokoladnico. Po zaključku večerje smo se pomerili še v kvizu. Tudi petek je hitro minil, po kosilu smo se morali odpraviti proti domu, trije nepozabni dnevi so bili le še lep spomin na tabor.

Alen Šiftar, Tien Verdnik, Blaž Farkaš in Rafael Škafar

(Visited 22 times, 1 visits today)