Spoštovani starši, dragi učenci!

Kot ste seznanjeni, se načrtuje za učence zadnjega triletja samotestiranje na SARS-CoV-2. Samotestiranje se bo izvajalo v domačem okolju ob ponedeljkih zjutraj, pred odhodom v šolo. Učenci bodo testerje dobili domov v petek, 28. 5. 2021, skupaj z navodili za izvedbo testiranja. Prvo samotestiranje bodo izvedli 31. 5. 2021.

Ker je samotestiranje prostovoljno, vas vljudno prosimo, da izpolnite soglasje, ki ga naj učenci prinesejo v šolo do četrtka, 27. 5. 2021. Učenci so soglasja dobili domov. Na podlagi izpolnjenega soglasja bomo učencem razdelili testerje in jim tako omogočili samotestiranje.

Za sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo.

Na spodnji povezavi je na voljo video, ki predstavi način odvzema brisa in izvedbo samotestiranja.

Suzana Deutsch, ravnateljica

(Visited 3 times, 1 visits today)