Dragi učenci!

Koledarsko leto se počasi a vztrajno bliža koncu. Nedelja, ki je pred nami, nas bo spomnila na to, da smo zakorakali v predpraznični čas, čas pričakovanja in veselja, radosti.

Da si polepšamo trenutke, ki prihajajo, smo načrtovali izvedbo tehniškega dne, ki ga boste sedaj opravili doma, v krogu svojih družin.

Tako vas vabimo, da v četrtek, 26. 11. 2020, odložite obveznosti za pouk in se prepustite domišljiji, ustvarjalnosti in izvirnosti, ter pripravite dekoracijo za prihajajoče praznične dni – adventni venček, adventno dekoracijo, okraske za božično drevo, božične voščilnice… . Pri tem bodite ustvarjalni, inovativni, uporabite materiale, ki jih najdete doma in v okolici vašega doma. Lahko pa pobrskate tudi na spletu, kjer boste našli veliko idej.

Prosim vas, da slike svojih izdelkov naložite na to povezavo:

Želim vam lep in prijeten ustvarjalni dan!

Suzana Deutsch

(Visited 4 times, 1 visits today)