Od ponedeljka, 19. 10. 2020, do petka, 23. 10. 2020, bo pouk za učence od 6. do 9. razreda potekal na daljavo.

Učenci bodo v tem času imeli prilagojen urnik (dobili so ga v šoli). Naloge in zadolžitve bodo dobivali v ARNES UČILNICO (navodila za vstop so dobili, prav tako gesla).

Pouk se bo izvajal od 8.00 do 13.00.

Učitelji bodo na telefon 02 544 90 20 dosegljivi v času od 8.00 do 14.00.

Preko Komunikacije znotraj eAsistenta učiteljem pošiljate sporočila do 14.00.

Na vsa sporočila, ki bodo prišla kasneje, bodo učitelji odgovarjali naslednji dan.

Prosimo vas, da svoje otroke spodbudite, da zadane zadolžitve rešujejo sproti in vestno in se ob težavah obrnejo na učitelje.

Če ima kdo kakršne koli ovire glede dostopa do spleta, ali nima računalnika, naj se mi prosim oglasi in bomo zadevo čim bolje uredili.

Želimo si, da bo tak pouk potekal samo v tem tednu, da potem počitnice preživite skupaj z otroki v družinskem okolju in da se po praznikih srečamo zdravi.

Hvala vam za razumevanje, podporo in pomoč.

Z željo, da ostanete zdravi, vas lepo pozdravljam.