Spoštovani starši, dragi učenci!
Že 5 tednov je minilo, odkar smo morali zapustiti šolske klopi in se osamiti z delom od doma. Več različnih akcij je v tem času že potekalo v naši lepi deželi (ploskanje z balkonov, petje na balkonih in terasah, koncerti preko spletnih omrežij…). Ena izmed šol pa si je omislila projekt z naslovom METULJ PRIJATELJSTVA, kateremu se pridružujemo tudi učenci in delavci naše šole. 
Povežimo se in stopimo skupaj! Povejmo prijateljem, da mislimo na njih, da jim želimo le najboljše in da jim pošiljamo upanje. Povejmo to celemu svetu.

KDAJ?

V petek, 24. 4. 2020 od 8.00 naprej. 

Kako?

Pošljimo v svet metulja upanja. Metulj na našem oknu ali balkonu bo pozdravil in razveselil naše prijatelje, znance, sošolce, učitelje in cel svet! Prinesel jim bo upanje in naše pozdrave!

Izdelajmo pisanega metulja, ga opremimo z lepo mislijo, ga postavimo na balkon, na okensko polico, naredimo fotografijo in jo objavimo na družabnih omrežjih, na spletni strani šole ter jo pošljimo v svet. 

Bodimo del skupne akcije slovenskih šol!

Metulj | Packa

 

 

(Visited 7 times, 1 visits today)