Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bodo imeli učenci 6. in 8. razreda v četrtek, 11. 1. 2018, kulturni dan. Obiskali bodo Pokrajinski muzej na Ptuju, kjer si bodo ogledali stalno razstavo in izvedli glasbeno delavnico, ter Mestno gledališče Ptuj, kjer si bodo ogledali predstavo i-Cankar.

Odhod izpred šole bo ob 7.00 uri, zato vas prosimo, da otroke pripeljete do šole. Učenci se bodo vrnili nazaj do rednega šolskega razvoza. V šoli si bodo vzeli s sabo dve malici. Kosila ta dan za te učence ne bo.

Stroški kulturnega dne:

  • vstopnina v Pokrajinski muzej in izvedba delavnice – 4,5 EUR
  • vstopnina v gledališče – 6,5 EUR
  • prevoz do Ptuja in nazaj – cca 10,00 EUR

                                                               Skupaj stroški: 21,00 EUR

Stroške boste starši poravnali preko položnice.

Za sodelovanje in pomoč se vam najlepše zahvaljujemo, učencem pa želimo veliko ustvarjalnih užitkov.

Suzana Deutsch