Spoštovani starši!
Obveščamo vas, da imajo učenci 6. in 8. razreda v četrtek, 7. 9. 2017, naravoslovni dan. Učenci pridejo v šolo s šolskim prevozom, opravijo malico in se odpeljejo v Grad na Goričkem. Obiskali bodo Vulkanijo, nato pa se bodo pod vodstvom Kristjana Malačiča iz JZ KPG Goričko podali na raziskovanje značilnosti okolice Gradu (kamnolom, slatinski izvir…). Po opravljenih aktivnostih se bodo v šolo vrnili okoli 13.00 ure, kjer bodo opravili kosilo in počakali na razvoz.
Učence bosta na aktivnostih spremljali učiteljici Suzana Panker in Monika Dobrijevič. ž
Stroški naravoslovnega dneva znašajo cca 15,00 EUR (ogled Vulkanije in dejavnosti okoli Gradu – 8,00 EUR, prevoz – 7,00 EUR.) Stroške boste poravnali preko položnice za prehrano. 
Učencem želim zanimiv in poučen dan!

Suzana Deutsch