Spoštovani starši, dragi učenci!
V torek, 30. 5. 2017, imajo vsi učenci športni dan v Termah 3000. Cena kopalne karte je 4,90 EUR. Zjutraj učenci pridejo v šolo, si vzamejo malico in se nato ob 8.00  skupaj odpeljejo v Moravske Toplice. Aktivnosti na bazenih bodo trajale do 12. 40.
Odhod iz Moravskih Toplic domov pa bo ob 13.00 uri. Kosila ta dan v šoli ne bo. Učencem 6. razreda vstopnice sofinancira Ministrstvo za šolstvo, ostali pa bodo dobili znesek na položnici. Tisti učenci, ki imajo vstopnice za kopališče, lahko uporabijo le te in razrednikom to sporočijo. 
Ker je napovedano izredno lepo in sončno vreme, je poleg kopalk, obvezna še krema za sončenje z visokim zaščitnim faktorjem.
Če kdo želi od učencev ostati po športnem dnevu v kopališču, mora  razredniku  predati podpisano izjavo staršev.
Vsem želim prijetne vodne užitke!

Suzana Deutsch