V četrtek 13. 4. 2017 so se učenci OŠ Fokovci udeležili regijskega tekmovanja iz robotike v Murski Soboti. Obe ekipi, ki sta predstavljali našo šolo sta bile na tekmovanju uspešni. Ekipa z imenom “Bučke pa pol”, se je z drugim mestom v regiji uvrstila na državno tekmovanje iz robotike in tako nadaljujejo odlične rezultate iz preteklosti. Vsem učencem, ki so predstavljali našo šolo čestitam, še posebej ekipi, ki se je uvrstila na državno tekmovanje. Nekaj utrinkov v galeriji.

Na tekmovanju so sodelovali slednji učenci:
Martin Nemet uvrstitev na državno tekmovanje
Dani Lenček Kranjec uvrstitev na državno tekmovanje
Joži Lenček Kranjec uvrstitev na državno tekmovanje

 

Marino Novak
Nejc Mešič
Timotej Ilić

 

Tilen Kianec

 

Vsem učencem iskrene čestitke za uspeh!!
 
Kristjan Pertoci, mentor