Spoštovani starši, obiskovalci!

Vabimo vas na tradicionalni Pohod po nekdanjih šolskih poteh, ki ga organiziramo v soboto, 22. 4. 2017, ob 8.30 uri.

Pohod poteka v sklopu projekta Šport – špas – Dan druženja in gibanja vseh generacij, zato vabimo vse, starše, stare starše, brate, sestre, tete, strice in druge, da se nam pridružite in užijete lepote prebujajoče se narave. Pot nas bo vodila po poteh našega šolskega okoliša in bo dolga cca. 12 km za tiste bolj pogumne in starejše, za mlajše in manj pogumne pa cca. 8 km.

Po uspešno zaključenem pohodu pa nas čaka bogat srečelov, ki ga pripravljajo učenci 9. razreda z namenom zbiranja sredstev za izvedbo valete.

Najbolj številčno družino, najstarejšega udeleženca in najmlajšega udeleženca čakajo tudi lepe nagrade.

Štartnine ni. Za pijačo in hrano bo poskrbljeno.

Učenci bodo imeli organiziran šolski prevoz zjutraj ob običajnem času, razvoza pa ne bo.

Prijazno vas vabimo, da se nam pridružite!