Pozdravljeni otroci  druge triade in starši!

V sklopu projekta Zdrav življenjski slog vas vabim v nedeljo, 30.10.2017, ob 12.00, na različne športne delavnice h gradu Rakičan. Najprej bomo obiskali delavnico lokostrelstvo in le to tudi preizkusili. Nadaljevali bomo s plesnimi delavnicami (učenje koreografij pesmi, zabavne in hudomušne igre s plesno šolo Zeko – njihovi člani so svetovni prvaki!) in kdor bo želel lahko preizkusi »Čarovniški polet z dvorca« (zip-line spust z grajskega stolpa). Vstopnice za aktivnosti so seveda brezplačne. Zbor ob 12.00 pri glavnem vhodu. Ob 15.00 bi druženje zaključili. Če želi katera družina ostati še naprej, pridite do 15.00 na prizorišče in vam tam predam otroka. Kdor pa ne, pa jih pospremim do grajskega vhoda in tam počakamo na starše. S seboj lahko imate denar za pijačo in hrano, ni pa obvezno.

Damjana Pajžlar, učiteljica v projektu