Spoštovani starši!

Letos 14. oktobra 2015 bo potekala že 16. tradicionalna enodnevna kampanja Drobtinica, s katero Rdeči križ Slovenije  dopolnjuje programe socialne pomoči otrokom iz socialno šibkejših okolij, ozavešča slovensko javnost glede vse bolj pereče problematike nezadostne in/ali nepravilne prehrane naših najmlajših – osnovnošolcev ter vzpodbuja čut za solidarnost s tistimi, ki so se znašli v stiski.

V letošnjem šolskem letu tudi naši učenci in učenke pod vodstvom učiteljice Sonje Kosednar sodelujejo na tej dobrodelni akciji. Od 9.00 do 12.00 ure  bodo v MERCATOR CENTRU (Plese 1) v Murski Soboti zbirali sredstva  na stojnicah tako, da zamenjajo kruh za prostovoljni prispevek mimoidočih. Ves zbrani prispevek ostane naši šoli in sicer z namenom kritja prehrane socialno šibkih družin.

Vabimo vse, da se pridružite kampanji in v petek, 14. 10. 2016, v Mercator centru v Murski Soboti, “kupite” kruh od naših učencev. Pomagali boste mnogim, ki težko plačajo prehrano v šoli!

Suzana Deutsch