Spoštovani starši!

V četrtek, 6. 10. 2016, imajo učenci 3. in 8. razreda sistematski pregled v otroški ambulanti dr. Misletove v Murski Soboti. V šolo pridejo z rednim prevozom, prvo  uro imajo pouk, nato pa se s posebnim prevozom odpeljejo v ambulanto. S sabo morajo imeti zdravstvene izkaznice, cepilne knjižice, učenci 3. razreda pa še podpisane izjave s strani staršev.

Po sistematskem pregledu se bodo učenci 8. razreda sprehodili do Pokrajinskega muzeja v soboškem gradu, kjer bodo imeli delavnico Secesijska lepotica – spoznali bodo eno najlepših zgradb v Murski Soboti in izdelali magnetek – čebelico, ki jo bodo dobili domov. Učenci 3. razreda pa se bodo udeležili delavnice v Galeriji Murska Sobota. Obe delavnici sta brezplačni, saj se izvajata v okviru Dnevov evropske kulturne dediščine. 

Ob 13.00 uri se učenci vrnejo na šolo.