Spoštovani starši, dragi učenci!

V soboto, 23. 4. 2016, se bomo spet pridružili projektu Šport – Špas – Dan druženja treh generacij. Izvedli bomo naš tradicionalni Pohod po nekdanjih šolskih poteh v sodelovanju s KS Fokovci in KTD Ceker Fokovci. Pot nas bo vodila  izpred šole v Kančevce in Panovce ter nazaj v Fokovce. Povabite svoje znance, prijatelje, dedke in babice ter vse ostale, da se nam pridružijo in preživijo lep sobotni dopoldan ob druženju in gibanju v naravi!

Aktivnosti bodo potekale po naslednjem vrstnem redu: 

– do 8.00 – prihod v šolo (učenci s šolskim prevozom kot običajno, ostali z lastnim prevozom);

– od 8.00 do 8.30 – okrepčilo

– od 8.30 – 12.30 – pohod

– ob 13.00 – zaključek in razglasitev najstarejšega, najmlajšega pohodnika ter najštevilčnejše družine, ki se nam bo pridružila.

Razvoza ta dan ne bo!

Štartnine za pohod ni! Zbiramo prostovoljne prispevke za šolski sklad!

Prisrčno vabljeni!