V sredo, 17. maja 2017, je bilo na naši šoli XXI. tradicionalno občinsko tekmovanje Kaj veš o prometu. Tekmovanja so se udeležili učenci vseh treh osnovnih šol v občini Moravske Toplice. Tekmovalo je 24 učencev, ki so pokazali in preizkusili svoje znanje v ocenjevalni vožnji s kolesom po Fokovcih in Selu, reševali so teste iz poznavanja cestnoprometnih predpisov ter se preizkusili še na spretnostnem poligonu. Prva tri mesta so zasedli učenci OŠ Bogojina. Največ znanja na tekmovanju je pokazal učenec Tim Lovrenčec iz OŠ Bogojina, ki se je s tem tudi uvrstil na 26. državno tekmovanje Kaj veš o prometu, ki bo v soboto, 27. maja 2017 na Ptuju. Učenci naše šole so dobro pokazali svoje spretnosti, a za zmagovalne stopnice je bilo tokrat premalo. To lahko popravijo v naslednjem šolskem letu. Nekaj utrinkov pa v galeriji.