Naša šola je dobila priložnost, da se udeleži akcije “Dva tisoč otrok navija za slovenske biatlonke in biatlonce – Otroci Triglava na Pokljuki”. Organizacijski odbor Pokljuka in Zavarovalnica Triglav sta omogočila, da se tudi učenci naše šole brezplačno udeležijo velikega dogodka in navijajo za naše biatlonce. Dogodek bo v petek, 9. decembra 2016 s pričetkom ob 11.30 uri.
Sporočamo vam, da bo odhod avtobusov izpred naše šole ob 6.00 uri, zato prosim, da otroke pripeljete do 5.50 k šoli.
Dan bo potekal tako:
– ob 10.00 prihod na Pokljuko
– ob 11.30 – ogled tekme – šprint moški na 10 km
– ob 13.30 – razglasitev rezultatov natečaja za naj navijaški transparent in srečanje z biatlonci
– ob 14.00 – razdelitev daril in odhod s Pokljuke
Učenci se vračajo k šoli okoli 18.00 ure.
Prav tako vas prosimo, da izpolnite izjave, ki vam jih prinesejo učenci domov, saj jih morajo razredniki oddati organizacijskemu odboru.
Otroci naj imajo topla oblačila in primerno zimsko obutev.
Vsem udeležencem želim prijeten in zanimiv dan, poln doživetij!