Prazniki so pred vrati in mi se spet pripravljamo na njih z našim tradicionalnim dobrodelnim BOŽIČNIM BAZARJEM.

Vabimo vas, da se nam pridružite v petek, 25. 11. 2016.

Dan bo potekal po naslednjem urniku:

1. Od 10.00 do 11.00 – prihod v šolo s šolskim prevozom

2. Od 11.00 do 15.00 – tehniški dan za učence – IZDELAVA ADVENTNIH VENČKOV IN DEKORACIJE – vabljeni tudi vsi, ki želite sodelovati

3. Od 15.00 do 16.00 priprava razstave izdelkov učencev

4. Od 16.00 naprej – dobrodelni BOŽIČNI BAZAR – izdelke učencev s prostovoljnimi prispevki nakupite in si polepšate praznične decembrske dni

Vse skupaj popestrimo z druženjem vseh generacij in s prijetnim pogovorom ob domačih keksih in sladkih sokovih.

Dobrodelne prispevke bomo namenili šolskemu skladu in nabavi učnih pripomočkov ter sofinanciranju šolskih ekskurzij učencev iz socialno šibkih družin.

Obveščamo vas tudi, da v petek, 25. 11. 2016, ne bo razvoza s šolskim avtobusom.