Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem letu je objavljen razpis “ODPADNO JE UPORABNO” – projekt v organizaciji podjetja Saubermacher Komunala in partnerjev (Flaška in Radenska). Ker smo v preteklem letu bili uspešni (učenci so dobili nagrado – dve uri bowlinga v Maximusu), smo se letos tudi odločili sodelovati na natečaju in vas vabimo, da nam pomagate.

 V sklopu natečaja bomo od 1. 11. 2016 do 15. 3. 2017 izvedli akcijo zbiranja odpadnega jedilnega olja.

Odpadno jedilno olje lahko prinesete v šolo, kjer imamo ustrezno posodo. Odpadno jedilno olje ne sme vsebovati kokosove, palmine, svinjske ali druge masti. Biti mora brez trdnih in tekočih odpadkov ter primesi.

Vabimo vas, da svoje odpadno olje prinesete v šolo in sodelujete v tekmovanju ter prispevate k čim boljšemu rezultatu naše šole. Šola, ki bo zbrala največ odpadnega jedilnega olja, oziroma največ odpadnega jedilnega olja na učenca, bo nagrajena. 

Vabljeni k sodelovanju!