Spoštovani!

V tednu evropske kulturne dediščine bomo v petek, 07.10.2016,  v OŠ Fokovci izvedli Dan evropske kulturne dediščine z naslovom  – KO MLINČEK ROPOČE. Ob tem dogodku naša šola odpira vrata in vas  prisrčno vabimo  k udeležbi na različnih delavnicah, ki se bodo začele ob 8.00 uri. Po izvedbi tehniških delavnic, ob 12.30 uri bodo učenci razstavili  svoje izdelke in se predstavili s kratkim kulturnim programom. Lahko pa boste degustirali tudi dobrote iz različnih vrst moke.

V popoldanskem času pa se ob 13. uri lahko z nami  odpeljete v Kančevce, kjer si bomo ogledali »MAGAŠOV MLIN« in se po ogledu mlina peš vračali nazaj proti šoli.

Po prihodu nazaj v šolo (okoli 17.00 ure) starši odpeljete otroke domov, saj na ta dan ne bomo imeli razvoza.

Vljudno vabljeni!

 

Učenci in delavci OŠ Fokovci