Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo v torek, 1. 3. 2016, ob 16.30 uri 2. skupni roditeljski sestanek v jedilnici naše šole. Tokrat nam bo popoldne popestril dr. Janko Strel, športni pedagog in športni delavec, ki nam bo predstavil:

–       analizo telesnega in gibalnega razvoja učencev in učenk v zadnjih 25. letin v Sloveniji in še posebej na OŠ Fokovci,

–       vpliv dednosti in okolja na razvoj telesnega fitnesa,

–       povezanost gibalnega razvoja učencev in učenk z zdravjem in učno uspešnostjo,

–       obravnava debelosti in prekomerne  telesne teže učencev in učenk,

–       predstavitev deleža gibalno nadarjenih in gibalno manj kompetentnih (zdravstveno ogroženih in učno manj zmogljivih) učencev in učenk na OŠ Fokovci,

–       vloga staršev, šole in lokalnega okolja pri vzpodbujanju telesnega in gibalnega razvoja učencev in učenk.

Starši boste lahko tudi vprašali vse, kar vas zanima v zvezi s telesno dejavnostjo otrok.

Po skupnem sestanku bodo govorilne ure z razredniki.

Vljudno vabljeni!