V petek, 29. 1. 2016, imajo učenci 6. in 8. razreda kulturni dan. Preživeli ga bodo na Ptuju. Dnevni red dejavnosti je naslednji:

odhod izpred šole ob 6.30 uri;

– ob 8.00 uri prihod na Ptuj in ogled opreme rimskega vojaka – cena 2,00 EUR (v ceni je všteto darilo za vsakega učenca – rimski medaljon z motivom kurenta);

– ob 9.30 – kurentova delavnica v Kurentiji – Tapetništvo Klinc (Spuhlja) – cena 1,80 EUR;

– ob 11.00 – ogled predstave Veliki pok v Mestnem gledališču Ptuj – cena 5,50 EUR;

– ob 12,15 odhod iz Ptuja in vrnitev v šolo.

Ker je odhod na kulturni dan ob neobičajni uri prihoda v šolo, prosim starše, da svoje otroke pripeljejo na šolsko avtobusno postajo pred odhodom avtobusa.

Skupna cena kulturnega dne je cca 20,00 EUR (organizirane dejavnosti na Ptuju – 9,30 EUR + prevoz  – 10,00 EUR).

Starši boste prispevek plačali preko položnice.

Hvala za sodelovanje!